Your browser is not supported or you do not have Adobe Flash.
Please perform a browser update or install the Adobe Flash Player.

» Adobe Flash Download » Browserupdate

Posiadając 320 pracowników Vitrulan jest dostatecznie duży, aby zaspokajać na arenie międzynarodowej wszystkie potrzeby i życzenia, ale także dostatecznie rodzinny, aby znać swoich klientów.

TKAMY WŁÓKNA SZKLANE!

Wysokozaawansowane, tkane technologią Jacquard, technologiczne tkaniny z włókna szklanego. Najwyższa jakość produkcji i wyrobu z 30-letnią gwarancją.

Innowacyjne tkaniny szklane dla ścian i sufitów

SYSTEXX – to "tapety" dla ścian i sufitów ze szkła tekstylnego, tzn. tkaniny z włókna szklanego. Te tkaniny szklane są stosowane w bardzo wymagających obiektach względnie w obiektach o dużej frenkwencyjności, jak: duże kliniki, biurowce, szkoły, hotele, centra handlowe, lotniska oraz budownictwo mieszkaniowe.   Więcej informacji

Posiadając ponad 320 pracowników Vitrulan jest dostatecznie duży, aby sprostać wszelkim życzeniom i potrzebom na arenie międzynarodowej, ale też dostatecznie elastyczny, aby znać jeszcze swoich klientów.

DLACZEGO TKANINY Z WŁÓKNA SZKLANEGO?

PONIEWAŻ: to jest optymalne zabezpieczenie przed rysami i pęknięciami we wszystkich wnetrzach

Już powstałe rysy na tynku mogą zostać zabezpieczone, a tworzenie się nowych rys zostaje zablokowane. Ponadto ściany trwale są zabezpieczone przed uszkodzeniami w wyniku tarcia i uderzeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze światem SYSTEXX !

 

FIREX International
21. - 23.06.2016

 
ExCeL I One Western Gateway
Royal Victoria Dock I London, E16 1XLSYSTEXX

Produkty

Trzy kategorie produktów, 31 wzorów, możliwe niezliczone kombinacje kolorystyczne: tkaniny szklane SYSTEXX by Vitrulan dbają o wysoką wielofukcjonalność wnętrza.

Więcej informacji

VIDEO

Tutaj pokaz wszystkich produktów SYSTEXX
Fimy montażoweWięcej informacji

ŻRÓDŁO ZAKUPU

SYSTEXX jest dystrybuowany dzięki naszym wykwalifikowanym partnerom. Chętnie wymienimy Państwu źródła dostaw i informacji w Państwa regionie.


Więcej informacji

SYSTEXX by Vitrulan