Ihr Browser wird leider nicht unterstützt oder Sie haben keinen Adobe Flash installiert.
Bitte führen Sie ein Browserupdate durch oder installieren Sie den Adobe Flash Player.

» Adobe Flash Download » Browserupdate

320’den fazla çalışanı olan Vitrulan, global gerekliliklerin tamamını karşılayabilecek düzeydedir ve müşterilerini bire bir tanıyacak kadar ayakları yere basan bir şirkettir.

CAMI DOKUYORUZ!

SYSTEXX ürünleri Jakar dokuma tekniğiyle üretilmiş ileri teknoloji cam elyafı dokumalardır. SYSTEXX Premium ürün grubu, ileri gelen kuruluşlar tarafından test edilmiş olup, üst düzey performansa sahiptir, ve ürün kalitesi 30 yıllık garantiyle tescillenmiştir.

Yenilikçi cam elyafı duvar ve tavan kaplamaları

SYSTEXX – Cam ipliğinden uretilen cam elyafı dokuma tavan ve duvar kaplamasıdır. Konutlar, hastaneler, cocuk bakım evleri, kamu binaları, sosyal tesisler, ofis binaları, okullar, anaokulları, muzeler, oteller, restoranlar, wellness merkezleri, alışveriş merkezleri, tren istasyonları, havalimanları, kışlalar gibi işlek alanlarda kullanılmaktadır.   Daha fazla bilgi için…

NEDEN CAM ELYAFI DOKUMA?

Tüm alanlarda mükemmel duvar güçlendirme

Sıvalı duvarlar çatlak oluşumuna eğilimlidir; aşınma yıpranma ve çatlakların neden olduğu hasarlardan da kalıcı çözümlerle güçlendirilerek korunmalıdır.

VİTRULAN TEMSİLCİNİZLE İRTİBATA GEÇİNİZ:

ÜRÜNLER

Jakar dokuma tekniğiyle üretilmiş ileri teknoloji cam elyafı dokumadır. SYSTEXX Premium ürün grubu, ileri gelen kuruluşlar tarafından test edilmiş olup, üst düzey performansa sahiptir, ve ürün kalitesi 30 yıllık garantiyle tescillenmiştir.

Daha fazla bilgi için…

VİDEOLAR

Uygulama videolarına doğrudan erişim.


Daha fazla bilgi için…


TEDARIKÇILER

SYSTEXX sadece özel mağazalarda satılmaktadır. Çalışanlarımız sizlere en yakın tedarikçi bilgilerini paylaşmaktan mutluluk duyacaklardır.

Daha fazla bilgi için…

SYSTEXX by Vitrulan